Proč vybrat okenní síť otvíravou do interiéru? 


STOP! hmyzu

Především v horkých letních měsících Vám nabízíme účinnou ochranu proti obtížnému hmyzu. Můžete si dopřát zdravý, čerstvý vzduch, bez obav větrat a užívat si teplých letních dnů.

Dlouhá životnost

U našich sítí proti hmyzu je kladen důraz na kvalitu zpracování a design. Díky tomu zaručujeme kvalitní sítě na míru, montáž i servis včetně náhradních dílů.

Snadná montáž a demontáž

Výhodou těchto okenních sítí proti hmyzu je jejich snadné vysazení a zpětné nasazení a především inovační systém otevírání do interiéru, který má široké využití.

ZATEPLENÝ RÁM A PŘEDOKENNÍ ROLETY?

Naše sítě proti hmyzu zaručují efektivní ochranu proti nezvaným komárům, mouchám nebo pavoukům. Díky inovativnímu systému otvírání jsou vhodné jak pro rovné nebo předsazené křídlo, tak v případě zatepleného rámu anebo nedostatku místa u předokenních rolet, venkovních sušáků, květin apod. 


  • síťovina ze skelného vlákna potaženého PVC
  • kvalitní pevný rám z extrudovaného hliníku
  • záruční lhůta je 2 roky, český výrobek 🇨🇿
  • montáž z exteriéru nebo do falcu rámu 
  • výběr z barev, renolitových fólií a barev RAL
  • vhodná do PVC oken

Dodáváme tyto barevné varianty:

  • STANDARDNÍ BARVY: bílá, hnědá
  • RENOLITOVÉ FÓLIE: zlatý dub, tmavý dub, ořech a jiné

Ukázky renolitových fólií

Zobrazené renolitové fólie jsou pouze orientační a mohou se lišit od originálu. Originální vzorník má k dispozici technik při zaměření okenních sítí proti hmyzu.

ZLATÝ DUB

TMAVÝ DUB

OŘECH


JAK ZAMĚŘIT OKENNÍ SÍTĚ?

Pro předběžnou nezávaznou cenovou nabídku nám postačí změřit rozměr šířka x výška prostoru otevřeného okna (světlost), kde plánujete pořídit nové okenní sítě. Požadovaný rozměr prosím vyplňte do našeho formuláře a my se Vám ozveme co nejdříve zpět. 


PŘESAH FASÁDNÍHO ZATEPLENÍ NEBO PŘEDOKENNÍ ROLETY?

i do dveří...to umíme!!

Tento kvalitní a jedinečný systém umožňuje osadit síť na pantech do falcu rámu okna i v místě zatepleného rámu nebo v případě předokenních rolet, venkovních sušáků, květin...


VZORNÍK RENOLITŮ OKENNÍCH SÍTÍ...

Prohlédněte si naši barevnou škálu a vyberte si právě tu barvu, která Vám vyhovuje a sladí Váše okna spolu s novými okenními sítěmi! Nabízíme také možnost sladění v barvách RAL

sítě proti hmyzu brno, sítě do oken