Proč vybrat dveřní síť otvíravou do interiéru?


STOP! hmyzu

Především v horkých letních měsících Vám nabízíme účinnou ochranu proti obtížnému hmyzu a Vy tak můžete bez obav větrat a užívat si teplých letních dnů.

Dlouhá životnost

U našich sítí je kladen důraz na spolehlivost, kvalitu zpracování a design. Díky tomu zaručujeme kvalitní sítě na míru, montáž i servis včetně náhradních dílů.

Silná konstrukce

Dveřní sítě jsou vyrobeny ze silného extrudovaného hliníkového profilu, takže celková konstrukce je tuhá, pevná a stabilní.

ZATEPLENÝ RÁM A PŘEDOKENNÍ ROLETY?

Naše sítě proti hmyzu zaručují efektivní ochranu proti nezvaným komárům, mouchám nebo pavoukům. Díky inovativnímu systému otvírání jsou vhodné jak pro rovné nebo předsazené křídlo, tak v případě zatepleného rámu anebo nedostatku místa u předokenních rolet, venkovních sušáků, květin apod.  • síťovina ze skelného vlákna potaženého PVC
  • kvalitní pevný rám z extrudovaného hliníku
  • záruční lhůta je 2 roky, český výrobek 🇨🇿
  • montáž z exteriéru nebo do falcu rámu
  • výběr z barev, renolitových fólií a barev RAL
  • vhodná do PVC dveří

Dodáváme tyto barevné varianty:

  • STANDARDNÍ BARVY: bílá, hnědá
  • RENOLITOVÉ FÓLIE: zlatý dub, tmavý dub, ořech a jiné

Ukázky renolitových fólií

Zobrazené renolitové fólie jsou pouze orientační a mohou se lišit od originálu. Originální vzorník má k dispozici technik při zaměření okenních sítí proti hmyzu.

ZLATÝ DUB

TMAVÝ DUB

OŘECH


JAK ZAMĚŘIT DVEŘNÍ SÍŤ?

Pro předběžnou nezávaznou cenovou nabídku nám postačí změřit rozměr šířka x výška prostoru otevřených balkonových dveří (světlost), kde plánujete pořídit novou dveřní síť.  


PŘESAH FASÁDNÍHO ZATEPLENÍ NEBO PŘEDOKENNÍ ROLETY?

i do oken...to umíme!!

Tento kvalitní a jedinečný systém umožňuje osadit síť na pantech do falcu rámu okna i v místě zatepleného rámu nebo v případě předokenních rolet, venkovních sušáků, květin...


VZORNÍK RENOLITŮ DVEŘNÍCH SÍTÍ...

Prohlédněte si naši barevnou škálu a vyberte si právě tu barvu, která Vám vyhovuje a sladí Váše dveře spolu s novými dveřními sítěmi! Nabízíme také možnost sladění v barvách RAL

sítě proti hmyzu brno