Sem vložte podnadpis

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE BRNO


Proč vybrat vertikální žaluzie?

Pohodlí a soukromí

Vertikální žaluzie umožňují zastínit velké prosklené plochy jak v administrativních prostorách, tak v domácnostech. K tomu navíc barevná škála látek vytvoří skvělou světelnou atmosféru.

Dlouhá životnost

U našich vertikálních žaluzií je kladen důraz na spolehlivost, kvalitu zpracování a design. Díky tomu zaručujeme kvalitní žaluzie na míru, montáž i servis včetně náhradních dílů.

Ochranná antistatická vrstva

Nejen moderní, stylové, barevné, ale především i praktické. Díky ochranné antistatické vrstvě stínících textilií a snadné údržbě PVC lamel jsou vhodné zejména pro alergiky.


STYLOVÉ MODERNÍ ZASTÍNĚNÍ, KTERÉ HRAVĚ NAHRADÍ ZÁVĚSY

Vertikální žaluzie patří mezi moderní a stylové interiérové stínění, které pomocí otáčení lamel vytvoří libovolnou intenzitu stínění a díky barevnosti i atmosféru v místnosti. Jsou stále oblíbené pro svou variabilitu použití, minimální údržbu, cenovou dostupnost, šikmé nebo obloukové provedení a kvalitní zpracování. Žaluzie dodáváme v různých variantách uchycení: montáž na zeď - konzola nebo do stropu.


  • ovládání řetízkem
  • různá intenzita zastínění až po blackout stínění
  • záruční lhůta je 2 roky
  • výrobek s bezpečnostními prvky
  • velký výběr barev textilních, PVC a nehořlavých lamel
  • pět způsobů stahování látek

HORNÍ PROFIL, JEZDEC A TEXTILNÍ LAMELA

ARETAČNÍ ŘETÍZEK, ZÁVAŽÍ LÁTKY A TEXTILNÍ LAMELA

ZATEMŇOVACÍ VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE BLACKOUT


VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE BRNO BLACKOUT NA MÍRU!

Novinka doporučujeme!

BLACKOUT

Zatemňovací vertikální žaluzie (blackout) zajišťují 100% zastínění místnosti tam, kde je kladen důraz na jejich praktičnost např. v administrativních prostorách, laboratořích, wellness centrech, hotelech nebo doma pro jedinečnou atmosféru.

JAK ZAMĚŘIT VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE BRNO?

Pro předběžnou nezávaznou cenovou nabídku nám postačí změřit rozměr šířka x výška prostoru, kde plánujete pořídit nové vertikální žaluzie brno. Požadovaný rozměr prosím vyplňte do našeho formuláře a my se Vám ozveme co nejdříve zpět. 


VZORNÍK LÁTEK VERTIKÁLNÍCH ŽALUZIÍ BRNO...

Prohlédněte si naši barevnou škálu a vyberte si právě tu látku, která Vám vyhovuje a sladí Váš interiér spolu s nábytkem, kobercem nebo s použitými textiliemi v místnosti! vertikální žaluzie cena


Dodáváme náhradní díly...

... a mnohem více. Náhradní díly lze objednat a dodatečně namontovat.

  • ZÁVAŽÍ PROVÁZKU
  • ZÁVAŽÍ LÁTKY
  • RAMÍNKO LÁTKY

T!P na čištění vertikálních žaluzií brno

Kvůli ochranné antistatické vrstvě, aby nedošlo k poškození textilních lamel, důrazně doporučujeme v případě údržby vertikálních žaluzií využít pouze suché čištění například pomocí nástavce a vysavače. 

Ze zkušeností víme, že čištění vertikálních žaluzií ve specializované čistírně může být finančně nákladné. Proto Vám v případě zašlých nebo mastných textilií doporučujeme za cenu opravy pořídit vertikální žaluzie nové a dopřát si hygienický a moderní domov.


Způsob stahování lamel

Pět způsobů stahování lamel...

K OVLADAČI

OD OVLADAČE

OPONA

STŘED

OBOUSTRANNÉ