funkční stínící technika

Proč vybrat dveřní síť proti hmyzu?


STOP! hmyzu

Především v horkých letních měsících Vám nabízíme účinnou ochranu proti obtížnému hmyzu a Vy tak můžete bez obav větrat a užívat si teplých letních dnů.

Dlouhá životnost

U našich sítí je kladen důraz na spolehlivost, kvalitu zpracování a design. Díky tomu zaručujeme kvalitní sítě na míru, montáž i servis včetně náhradních dílů.

Silná konstrukce

Dveřní sítě jsou vyrobeny ze silného extrudovaného hliníkového profilu, takže celková konstrukce je tuhá, pevná a stabilní.

A OBTÍŽNÝ HMYZ NEMÁ ŠANCI!

Dveřní síť proti hmyzu tvoří nedílnou součást Vašich dveří a zároveň se stává moderním a designovým doplňkem, který efektivně ochrání proti hmyzu. Kvalitní pevná a stabilní konstrukce spolu se síťovinou ze skelného vlákna zaručí dlouhou životnost Vašich sítí. Dveřní síť je vybavena systémem předpružených pantů, (skrytým) magnetem a středovou příčkou. • síťovina ze skelného vlákna potaženého PVC
 • varianta zesílené síťoviny pro domácí mazlíčky
 • varianta s průlezem pro domácího mazlíčka 
 • kvalitní pevný rám z extrudovaného hliníku
 • záruční lhůta je 2 roky, český výrobek
 • snadná instalace a demontáž v zimním období
 • výběr z barev, renolitových fólií a barev RAL
 • vhodná do PVC a EURO-dveří

PROVEDENÍ VNĚJŠÍHO ROHU BEZ PVC SPOJE 

STŘEDOVÁ PŘÍČKA A TĚSNÍCÍ KARTÁČEK

KOVOVÉ MADLO A MAGNET (SKRYTÝ MAGNET)

Dodáváme tyto barevné varianty:

 • STANDARDNÍ BARVY: bílá, hnědá, RAL 8003 (okr), RAL 7016 (antracit)
 • RENOLITOVÉ FÓLIE: sorento balsamico, tmavý dub, nevada, přírodní dub, sierra, douglas, ořech, zlatý dub, oregon, sapeli/mahagon, cherry amaretto

Ukázky renolitových fólií...

zobrazené renolitové fólie jsou pouze orientační a mohou se lišit od originálu. Originální vzorník má k dispozici technik při zaměření okenních sítí proti hmyzu

SORENTO BALSAMICO

TMAVÝ DUB

NEVADA

PŘÍRODNÍ DUB

SIERRA

DOUGLAS

OŘECH

ZLATÝ DUB

OREGON

SAPELI/MAHAGON

CHERRY AMARETO

STOP! PYLU - PROTIPYLOVÁ SÍŤOVINA

...ochrání Vás před pylovou sezónou!

ANTIALERGICKÁ (ČERNÁ)

Větrejte bez bez obav a užívejte si teplých letních dnů a čerstvého čistého vzduchu bez pylu a prachu i v pylové sezóně!

 • Efektivní ochrana před pylem, prachem a sazemi. Reguluje pyly v místnosti a propouští světlo a vzduch. 

ODOLNÁ ZESÍLENÁ SÍŤOVINA

vůči psům a kočkám...pet screen

Zesílená síťovina je ideální ochrana pro váš domov proti obtížnému hmyzu a zároveň je navržená tak, aby byla odolná i proti protržení a propíchnutí drápkama domácích zvířat. Vhodná pro okenní a dveřní sítě instalované v místech s vysokým provozem (terasy, balkóny, verandy). Poskytuje dobrý průhled (viditelnost) a prostup vzduchu i přes vyšší hustotu síťoviny.

 • Dostupná barva síťoviny pet screen je šedá a černá.

PRŮLEZ PRO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA


EKONOMICKÁ VARIANTA

...s námi vždy výhodněji a něco navíc!

ECONOMY

Nabízíme Vám variantu dveřních sítí ECONOMY z válcovaného hliníkového profilu, výběr z barev (bílá, hnědá, RAL 8003) a renolitových fólií (zlatý dub, tmavý ořech, přírodní dub a třešeň amaretto), v provedení vnější roh PVC spoj, vybavena systémem předpružených pantů, magnetem a středovou příčkou.

JAK ZAMĚŘIT DVEŘNÍ SÍŤ?

Pro předběžnou nezávaznou cenovou nabídku nám postačí změřit rozměr šířka x výška prostoru otevřených balkonových dveří (světlost), kde plánujete pořídit novou dveřní síť. 

K rozměru prosím připočítejte 40 mm k naměřené šířce a 40 mm k naměřené výšce. Důležité upozornění: na straně pantu musí být minimálně 25 mm prostoru. 

Požadovaný rozměr prosím vyplňte do našeho formuláře a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.  

PŘESAH FASÁDNÍHO ZATEPLENÍ NEBO PŘEDOKENNÍ ROLETY?

...to umíme!!

Tento kvalitní a jedinečný systém umožňuje osadit síť na pantech do falcu rámu okna i v místě zatepleného rámu nebo v případě předokenních rolet, venkovních sušáků, květin...

VZORNÍK RENOLITŮ DVEŘNÍCH SÍTÍ...

Prohlédněte si naši barevnou škálu a vyberte si právě tu barvu, která Vám vyhovuje a sladí Vaše dveře spolu s novými dveřními sítěmi! Nabízíme také možnost sladění v barvách RAL

Dodáváme náhradní díly...

... a mnohem více. Náhradní díly lze objednat a dodatečně namontovat

 • PŘEDPRUŽENÝ PANT
 • KOVOVÉ MADLO
 • SAMOLEPÍCÍ KARTÁČ