kvalitní nové silikonové těsnění do různých profilů

VÝMĚNA TĚSNĚNÍ

NETĚSNÍ VÁM OKNA? ZBYTEČNÉ ZTRÁTY TEPLA?

Nabízíme Vám profesionální výměnu stávajícího dorazového těsnění do rámu nebo křídla u Vašich plastových, dřevěných (eurooken) a hliníkových oken a dveří za nové kvalitnější silikonové. Správným doléháním křídla k rámu lze ušetřit až 20 % ročních nákladů na vytápění. V případě starého nebo poškozeného těsnění vždy doporučujeme jeho výměnu.

  • protihluková ochrana
  • vyrobeno z velmi kvalitního silikonu
  • záruční lhůta je 2 roky, český výrobek
  • odolnost proti stárnutí
  • úspora až 30% ročních nákladů za vytápění
  • vhodné do PVC, dřevěných a hliníkových oken a dveří

 

PRO SPRÁVNOU ÚDRŽBU OKEN DOPORUČUJEME

 

DORAZOVÉ TĚSNĚNÍ RÁM + KŘÍDLO

Pomocí flexibilního silikonového dorazového těsnění dochází k utěsnění oken na vnější straně rámu a vnitřní straně křídla. Dojde-li k proniknutí vody z vnější strany přes těsnění, tak působením gravitace je voda odváděna pomocí odtokových drážek v okně.

FLEXIBILNÍ ČERNÉ (BÍLÉ) SILIKONOVÉ TĚSNĚNÍ

V případě, že není silikonové těsnění pravidelně impregnováno dochází k jeho mechanickému poškození nebo zteření. Okna tak netěsní jak by měla, což má za následek velký únik tepla kolem okenního křídla. Doporučujeme provést výměnu za nové plně funkční silikonové těsnění.

V případě výměny těsnění je vždy nutná konzultace s technikem na místě. Existuje několik profilových systémů oken proto je každá výměna těsnění individuální. 

Profilové systémy: VEKA, SALAMANDER®, ALUPLAST®, REHAU, PANORAMA, DECEUNINCK®

originální vzorník těsnění má k dispozici technik při konzultaci na místě

Ukázky silikonových těsnění...

Těsnění EURO-okna

Těsnění PVC-okna

 

Těsnění pro vchodové dveře

JAK ZMĚŘIT TĚSNĚNÍ?

Pro předběžnou nezávaznou cenovou nabídku nám postačí zaměřit délku dorazového těsnění na rámu (křídlu) u oken a dveří, kde plánujete výměnu těsnění. Požadovanou délku prosím vyplňte do našeho formuláře a my se Vám ozveme co nejdříve zpět. 

V obecném případě platí, výměna těsnění je možná jak v plastových, dřevěných nebo hliníkových oknech a dveří. Vše je závislé vždy individuálně na jejich stavu, zda rámy nejsou zdeformované či jinak mechanicky poškozené, tedy na celkovém stavu oken a dveří.